Rdm,OOC cıkma,carraming:97529

1. Oyun içi nickiniz:Faruk_Black
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:64961
  3. İhlalin tarihi ve saati:14.07.2024 16:20
  4. Durumu açıklayınız:bana nedensız carraming yapıyor ve videoda gorundugu gıbı “carraming” ifadesini kullandıktan sonra beni öldürüyor.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/7dyzzg
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

adam car ramming yapıo suçu adama atıo bu atan adamın carrammingden ceza yemesi lazım

dostum adamlar sana bişe yapmamış sen carrammıng atmıssın arkadan adamlar nerdeyse aşşa düşücekmiş o yuzden sıkmışlar temız bu forum

Aynen kanka git bize çarp sonra gidip rdm fail rp de aynennn bize çarparsan atarlanırsan bu fail rp veya rdm e girmez hiç mi rol bilgin yok orda rol dönerse hiç bir kural ihlali işlemez zaten gerizekalı aptal

ilk sen kaç kere çarpmıssın adamlara arkadan

puahaha biraz daha cocuk cagırsaydınız yanınıza oyle yorum yapsaydınız.
Ayrıca kendisi videoda gorundugu gibi “carramning yapıyor” diyor ve kendisi diger arabaya 10 kere carramıng yaparak kopruden atıyor bide bana mı carraming diyorsunuz ?. Carramingi gectim bi artistlik yapmadıgım halde bana bosu bosuna vurması kadar ezik bir insan görmedim.Ha bide o benı vuran ıkı kopegınızınde benı oldurmesı orda bitmedi birisi öldü diğeri ise korktu kaçtı :))

cocuk galiba oyuna yenı baslamıssın size carpmam bilerek carptıgım anlamına geldıgının bır kanıtı yok sıze orda carparken kufur yada atar gıder yapmadım napıyorsun ya dıyerek uyarıyorum ama laftan anlamayıp kafanıza gore sözde eskiyalık yapıyorsunuz admin gelınce sonucunu gorcegız

Kanka aptalmısın bilerek çarptığın çok belli aynı zamanda yeni başlamış diyen adamın rol bilgisi yok amk salaksın sen

dostum arkadan çarpmıssın kaç kere
öldürürler tabi

varsayalım bilerek carptım ulan gerızekalı o dıger arabayı kopruden atmak ıcın bıyerlerınızı yırtarak carramıng yaptıgınız bariz zaten hala neyi inkar ediyorsun bide rol ıcınde carramıng dıyerek rolu bozuyorsun ooc cıkıyorsun

carramıng kası dıye bısey yok olm mal mısın sen JDAJGJAENGJNAE
kas dedıgın sey klavyede yanlıslıkla bastıgın tuslardan dolayı olan bısey

Merhabalar, forumunuz forum kurallarına göre doldurulmamıştır. Bu sebepten ötürü forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI

( Başlıkla uyuşmayan Id’ler )