Rdm +vdm//60751

1. Oyun içi nickiniz:Mike_Jose
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:60751
  3. İhlalin tarihi ve saati:11:40 22.06.2024
  4. Durumu açıklayınız:Kişiyle Sohbet ediyoruz bize vdm atılyolar vdm atana dama beraber sıkıyoruz ondan sonra ben tek başıma sıkmaya devam ediyyorum ve adam mekanige kaçtıktan sonra bana vdm atıp rdm atıyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/kmnpij
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:EVET

Merhaba, olayın öncesinde bu supralı kişi bana ve arkadaşım olan felixe küfürler edip kaçıyor bizde kovalıyoruz Miketa o sırada bizden para istiyor bende ‘‘çek sağa vercem’’ diyip geçiştiriyorum ardından ben supralıya sıkarken Mike_Jose de arabadan inip orada ki herkese ateş etmeye başlıyor kendi kaydındada mevcuttur oradakiler benim arkadaşımdı mike ve supralı hariç. Hatta ben felixe ‘‘bak kanka, anladın mı troll bu’’ gibisinden şeylerde söylüyorum. Olayın başını atması bu forumu aydınlatacaktır.

Saygılar

Kayıtın varsa forum aç ki olayı anlatın alaksı yok bende herşeyin kaydı mevjut

Senin kaydında dahil olmadığın bir olayda 4 kişiye ateş ettiğin görünüyor dostum. zort

cano ztn orda sadece kime sıktım beli

Ghettodasın dostum adamın yaninda ateş ediyorsun oda sana sıkma hakkı kazanıyor şehir içiyle ghettodaki olayları karıştırma ikisi farklı yerler silah çekecen millete sıkacan yanındakiler sana sikmayacak yokya

image
Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI