Recep Limitsiz Cheat Hunter Başvurusu

1. Discord Nick: shaggylendinn
  2. İsim ve Yaş: uğur 19
  3. Oyun İçi İsim: Recep_Limitsiz
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?: evet bulunuyor 2019 dan beri yapıyorum birçok fivem sunucusunda discord moderatör ve discord supportluk olmşluğum var ve yıl 2024 gelene kadar sürdürdüm bu 5 yıl arasında hem oyuncu hemde yetkililik yapmış bulunmaktayım bunun üstüne bilgisi olan adminlerden yardım alarak ve bu yardımlarla ile kendimi bir üst kademeye getirmiş bulunmaktayım bu 5 yıl içerisinde her 2 oyun içerisinde fivem ve ragemp olarak bilgi sahipliğim var
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?: ben yetkililik yapmayı 2019 da fivem de başlamış bulunmaktayım ve 2024 yılına kadarda oynamış bulunmaktayım ve eskidenki hiç bir bilgim yokken üst adminlerimden yardım isterdim ve saolsunlar onlarda yardım ederlerdi şuan gta 5 fivem + olarak ragemp dosyalarınada hakimim ve bunların hangisi zararlı bir uygulama olduğunu tespit edebiliyorum kolaylıkla
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?: yukarıda belirtiğim gibi şuan gta 5 fivem + olarak ragemp dosyalarınada hakimim ve bunların hangisi zararlı bir uygulama olduğunu ayırt edebiliyorum
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: evet bu serveri 2022 den beri oynuyorum ve şuan 2024 yılında kadar bu serverde mevcut kuralllar
    üzerine çok bilgi sahipliğim var
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: evet 2019 dan beri bu oyunlarda geçirerek bilgi sahibi oldum ve artık bu işin üst düzeyindeyim ragemp ve gta v dosyalarında çok kolaylıkla hangisi hile olduğu ayırt edebiliyorum
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) hafta içi 7 saat iken hafta sonuda 12 saati bulabiliyor