[SA] Volkan Şikayet

1. Karakter ismin: Viktor_Barkan
  2. Discord ismin: viktor.3.
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: [SA] Volkan
  4. Olayın olduğu tarih : 25/08/2024
  5. Durumun açıklaması: ben aracımda oturuyordum telefonda işlerim vardı yatağımda uzanırken izliyorm ara sıra geçerken maouse la afk dan çıkmak için çeviriyordum , admin gelmiş beni tekmeleyebilirdi sunucudan ancak beni direkmen bug abause dan demorgana atıyor ,itiraz sonucu saat 00.32 de demorgandan çıkarılıyorum yaklaşık 2 buçuk saatim 1 marksman 1 military ve mermilerimi karşılamasını istiyorum , kanıt isteyecekseiniz biliyorum , bende demorgana atılmamın kanıtını talep ediyorum zararlarım karşılanmadan sürekli bu şeklide hatalara maruz kalmak istemiyoruz sayın yönetici hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.
  6. Kanıt (video veya fotoğraf): https://streamable.com/fwznir

hyr yani ordaki insanları rahatsız etmemişsin bir şey yapmamışsın ortada bug yok bir şey yok ken demoya atması cidden çok acayip bu adminin yoksa faiz kastığını düşünüyor dicem saçma olur genede sunucudan tekmeleyebilirdi bence sonuna kadar haklısın ve 2. olarak pd ne halt oluyorda durduk yere karışıyor orda oda ayrı bir enteran valla çözemedim gitti bu insanları ben

1 Like

:banana: :bell_pepper: :cucumber: :baguette_bread: :kiss: :skull_and_crossbones: :point_up_2: :giraffe: :leopard: :poodle: :apple: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :cucumber: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire:

1 Like

Merhabalar , yapılan işlemde herhangi bir hata gözükmemektedir.Konu Kapatılmıştır.