Sunucu helper başvurusu // 74061

1. Discord Nick: zehnix
  2. İsim ve Yaş: Ege/17 (2 aya 18’e girecegim.)
  3. Daha önce herhangi bir Helper - Admin deneyimin bulunuyor mu?: Evet bulunuyor. Hatta şuanda aktif olarak discord support görevinde çalışıyorum
  4. Neden Helper kadromuza katılmak istiyorsun?: Çünkü adminlikte sevdiğim abilerim var hepsi benim için çok değerli ve sunucuyu onlarla berabber iyi yerlere getireceğime inanıyorum.
  5. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine Helper kadrosuna almalıyız?: Hiç demorgan veya Warn yemedim ve Daha önce benzer sunucularda çalıştığım için moderasyon ve iletişim becerilerim gelişmiştir. Sorunları hızlı bir şekilde tanımlar ve çözümlerim, bu da sunucunun huzurunu korumak için önemli bir yetenektir. Empati yeteneğim ve sabrım sayesinde topluluğun her üyesine adil davranırken, aynı zamanda kuralların da titizlikle uygulanmasını sağlayabilirim.
  6. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: Gayet yeterli bir bilgim var 10 üzerinden puanlamak gerekirse 9 verebilirim.
  7. Günlük aktifliğiniz nasıl?(Örneğin: Hafta içi 8 saat, hafta sonu 10 saat) : Hafta içi 8-9 saat, Hafta sonu 11-12 saat

Başvurunuz onaylanmıştır

1 Like