Teamkill 86523

1. Oyun içi nickiniz: Edward_Johansson
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 86523
  3. İhlalin tarihi ve saati: 10.08.2024 04:04
  4. Durumu açıklayınız: Arkadaşlar bana ateş etmek için inince çatışma başlıyor ben birini vuruyorum fakat beni vuruyorlar ondan sonra arkadaşını bitiriyor idsi kaydın sonunda görünüyor. Dilerseniz kaydın daha öncesini de atabilirim fakat şikayet için bu yeterlidir diye düşündüm.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/er8ami
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

reis pdsin ghettoda kıyım iyisin ha :smiley:

Hem pd hemde ghettoda kıyım vay bee

Kaydın 30 saniye öncesinde ilk sen bize sıktın biz sana sıkmadık arkadaş arabadan düştü geri almaya iniyordum bir anda sıkmaya basladin ve kayidin bilmem kac dakika oncelerine kadar sapık gibi 10 dk bizi takip ettin .d

keija demo yemek zoruna gitmiş gibi ki tüm forumlarımda açık arıyorsun ben bana ateş etmeyen adama ateş etmem her yoldan geçene sizin gibi salça olup vurmaya bahane aramam admin isterse kaydın öncesini de atarım çünkü ilk onlar bana sıktı

arkadaş araçtan mı düştü nedense kaç defa araçtan inip bana silah doğrulttunuz ve orada da arkadaşın bana ateş etmek için iniyordu araçtan ama aracı süren yanlışlıkla geri gittiği için kapı çarptı ve adam yere düştü eline silah almıştı indiğinde

Merhabalar, forumunuz yetersiz delilden dolayı reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI