Textrp Küfür 28818,51129

1. Oyun içi nickiniz:Engin_Cocuk
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:28818,51129
  3. İhlalin tarihi ve saati:28.08.2024 01:58
  4. Durumu açıklayınız: Ben işitme engelliyime evet yazdım yazar misin o adam textrp küfür agrı yapıyor ama işitme engelli için dağla geçiyor o yüzden. kırdım. ama işitme engelliyim dedim ama adamı kulağı sikiyim diyor dağla geçiyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://www.youtube.com/watch?v=4q9OzzcH8q0
  6. İhlal zaman kodu: UTC +3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:Evet
1 Like

İşitme engelli dalga geçip, küfür eden bu kişinin ceza alması gerekiyor.

sunucu kurallarında işitme engellilere kulağını sikiym demek yasaktır şeklinde bir kural göremedim.
gelelim konumuza
sunucuda oynaman yasak kardesim insiyatif sayesinde oynuyorsun textrp yapıyorsun. ayrıca kulağını sikiym diyorum dalga falan geçmiyorum dalga geçsem napıyon lan sağır piç derim kulağına boşaliym derim, iyi niyetle yaklaşıyorum hala utanmadan foruma atmışsın o kulağını sikiym.

ely e katılıyorum kulağının zarını patlatim

bu kadar toxiclik yeter gençler kendinize gelin

Yenliş textrp küfür edip gördüm işitme dağla geçip küfür etmek yasaktır. İşitme engellerim bir üzücü

anladım kardesim

asdad

önceden hatırladım forumdan atıncadan 480dk ye sebep Sen sakın Sen Defol git /CenkAtmaca)

sen bi kes la dölleme

sende kes yoksa “çok konuşma sebebiyle” yine atarım seni kadrodan

beyler adammı seçmiş öyle olmayı ne gerizekalı insansınız adam oyununu oynuo burda onada karısmayın

kime soyledin sen simdi bunu duwbuk reisssssss

sen kimsin la dünki çocuk

oha sen nasıl saportsun knk

aç hakkımda şikayet gönlün rahatlasın

önceden biliyorsun bana 480dk fazldan ye sebep carmining fazlasınya

Ben Arkadşlar Çocuk işitme engelliler sağır ben İşitme engelliler sağır

o sen miydin reis insiyatif sayesinde sunucuda barınıyorsun bide üstüne gidip sunucunun kurallarına uymuyorsun tabi atarım

işitme engelliyim ama kulağım ses duyumuyorum oyüzden textrp yazıyor küfür etmek işitme için kulağı sikiyim yazıyor. dağla geçip demek engelsiz kötü dağla dokunmayın.

pasa pasa da yatıcaksın demorganını