Toplu RDM + Toplu Kural Ihlali 96951,81345,80722,99284

1. Oyun içi nickiniz: Mikail_Bratva
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 96951, 81345,80722,99284
  3. İhlalin tarihi ve saati: 28.06.2024 12:01
  4. Durumu açıklayınız: Arkadasimla Aile Evine Dogru Gidiyoruz Hastaneden Donuyoruz Ve Bir Anda Bize Sıkıp Kışkırtmaya Çalışıyorlar.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/qezwc9
  6. İhlal zaman kodu: UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet
1 Like

Gerçekten Amacım tartışma değil Bu Arkadaşlar Nasıl Aile Açıyor Durduk Yere Herkese Sıkarakta Rolleri Bozuyorlar Sürekli Agresif Yapıyorlar Yanlış Anlamasınlar Yaş Ortalamalarıda Küçük Küçük Olabilir Hiçbir Problem Yok Ama Aşırı Derecede Rol Baltalıyorlar

Harbi Kral Boyle Olmaz Yani

yaşı geçtim hepsi yeni başlamış

1 Like

orda sizin adamınızı biat ettircez gelionuz inincede sıkıyoruz dostum gelmicektin o zmn

Spawn Kill Yaptıgınıda Kendisi Söyledi

bosunuzu aldık kk ne anlatıyon

iletişim aletlerinide aldım siz gelionuz köpek gibi

kk bossunuz yerde yatıyo sıkmayıp napcaz söylesene bi

Aile Evi onunda adam vuruyorsunuz iletisim aletinde gerekmi var
kendi evime geliyorum.

Net bir şekilde kurak ihlali var

Dostum İlk Olarak Beni Aldınız Ben Boss Değilim Üyeyim ikinci Olarak gerçekten biz oyunu kin düşmanlık için Değil eğlence Zevk İçin Oynuyoruz Ama Siz Anlaşılan Oyunu Foruma Yani İc’yi Ooc’ye Aktarıcak Kadar Düşmüssünüz Hepinize Sağlıklı Eğlenceli Roller

@Malice @Kuvali Bir Bakarmisiniz

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.
KONU BEKLEMEDE

Merhabalar, iletmiş olduğunuz şikayet videosunda kişinin size ateş etmeden 30 saniye öncesini göstermesi gerekmektedir. Olayın 30 saniye öncesini barındıran bir video ile tekrardan forum açınız. İyi roller dileriz.
KONU KAPATILDI