Trol + İc Ooc Mixing + Fail RP + İzinsiz Ooc+ Franksiyon İhlali / 37328

1. Oyun içi nickiniz: Atilla Gecer

2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 37328

3. İhlalin tarihi ve saati:12 / 07 /2024 01:21

4. Durumu açıklayınız:Merhaba weazel news önünde hiçbirşey yapmadan motorumla bekliyordum bu 37328 idli arkadaş beni tekmeleyip motorumu çalıyor ardından gelip bana teslim edip beni yumruklamaya başlıyor bunun kaydı başka bir arkadaşım tarafından alınmıştır
    şahıs adına ayrı bir forum açılmıştır bu olaydan sonra kendisi bana motoru verip beni yumruklamaya başlıyorlar ben kaçıyorum ve rahatsız oluyorum ardından ağır yaralanıyorum bir kaç saniye sonra arkadaş gelip başımda
    ooc izin veriyorum konuş diyor konuşuyorum fakat sonra dalga geçer gşbş sanamı verdim diyor fakat videoda bana verdiği gözükmektedir ooc ortamda beni trolleyip ic ooc mixing yapıyor ardından dalga geçmeye ve sunucu terimleriyle dalga
    geçiyor örnek ooc - ocece olarak okuyor vs. kendisinin gerekn işlemleri görmesini talep ediyorum

5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/dnvyyr

6. İhlal zaman kodu: etc-3

7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

Oo Kardeşim sende herşeye alınıyorsun rol dediğin şey bu (Bunun yuzunden 500 ceken sunucu 200 cekemiyor :d )

Ooc ortam dediğin rol değildir böyle şeyler yüzünden sunucu fazla çekemez kavramlarla dalga geçmek vs rolmü rol anlayışınız cidden mükemmel

Katina dixen ve wrist değilmi la bunlar 2 sevgili rdm mi atiyorlar :rofl:

1 Like

İki şakalaşak dedik alla alla yaaaa

Merhabalar, konu incelemeye alınmıştır.

KONU BEKLEMEDE

Atmış olduğunuz kanıt videosunun öncesi var ise atar mısınız ?

Kankam Saka Yapıyorum Bende Hergün Bunun Gibiler İle Karşılaşıyorum Sunucudan
Soğutuyorlar İşte Bu Yüzdende Eskiden 500 Çeken Sunucu 200 Çekemiyor Önüne Gelen Herkes Admin Oluyor.:smiley:

Adminim 30 Saniye Öncesi Mevcut 1 Saat İçerisinde Yükleme Yapıcağım

1 Like

https://streamable.com/brliux Burda arkadaşların rdm attığını dahi görebilirsiniz hemde Franksiyon Kıyafeti İle kız olan id 79702 beni bu kanıtın devamında vuruyor ve öldürüyor kendileri videoda görüldüğü gibi herhangi bir sebep olmadığı halde rdm atıyorlar burda videonun başında ise arkadaşım A…koyduğumun motorunu çalanlar bu abi diyor herhangi bir rdm başlatıcak sebep değildir 79702 idli arkadaştanda rdm attığından dolayı şikayetçiyim diğer arkadaştanda
İc Ooc Mixing
Fail RP
İzinsiz ooc izni
Ağır Trol
Rdm
Franksiyon Kurallarını İhlal Etmesinden dolayı şikayetçiyim

Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır. İyi roller dilerim.

image

KONU KAPATILDI