Troll - 85048

1. Oyun içi nickiniz: Erdem_Tosun
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 85048
  3. İhlalin tarihi ve saati: 2.07.2024 - 21.37
  4. Durumu açıklayınız: EMS ve weazel olarak düzenlediğimiz partiden sarhoş olarak geliyorum kimlik spam atıp oyun çökertiyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/kjo0a2
  6. İhlal zaman kodu: utc+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: evet

şu forumu atarken utanmadın mı dostum ayrıca franksiyon yiyeceksin devletin doktor çalışanı bu şekilde içki içemez görevdekyken franksiyon yiyeceksin

ayrıca FailRp yapıyorsun sarhoş rolü yaparken ben kimlik gösterdikten hemen sonra rolünü bozup normal konuşuyorsun bu da FailRp ye girer

Etkinlikten geliyoruz sarhoşum kafam güzel rolde Ayrıca Fraksiyonlar arası etkinlik

Ayrıca sesimin normal gelmesi sarhoş olmadığım anlamına gelmez bi rolde değilim istediğim gibi konusurum

rol de değilmisin durumun açıklamasına düzenlediğimiz partiden sarhoş olarak geliyorum yazmışsın bu bir rol ve sen sarhoş rolüyle geliyorsun ve sarhoş gibi konuşurken yani rol yaparken bir anda kendi sesin ile konuşmaya başlıyorsun bu da FailRp az rol bilgin olsun dosti

istediğim gibi konusabilirim bu rol dışına çıkmaz sarhoş taklidi yapmam yeterli haraketlerim normal olmamalı benim sesimin illa o şekilde olmasına gerek yok

cezasının verilmesi gerekli bencec çünkü haklı buluyorum 2 tarafıda ödüllenidirin

image
Merhabalar, şikâyetiniz onaylanmıştır.Arkadaşınız ve sizinde ihlal yaptığınızı tespit ettik. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI

1 Like