Tyler_Lenkov Admin şikayet

1. Karakter ismin: Eren_Demirbas
  2. Discord ismin: 7erwn
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: Tyler_Lenkov
  4. Olayın olduğu tarih: 16.08.2024
  5. Durumun açıklaması: Bu forumarda görüldüğü üzere arkadaşlar araçtaki arkadaş vdm atıyor 1. kural ihlali sonra 2si beraber kaza rolu yapmıyorlar direk üzerime koşuşturuyorlar 1 dakika ardından ise yerde konuşmalarına ragmen admin arkadasımız sadece sürücüyü vdm’den demorgana atıyor yanındaki kişiye 2 kuralı ihlal ettiği halde hiç bir şey olmuyor ve bu 3 kuralı ihlal eden kişiyle kaza rolunu adamların beni öldürmesini izlememek için yapmadıgım halde şoforle aynı cezayı alıyoruz yanındaki kişi ise hiç bir ceza almıyor tekrar forum açıp belirtiyorum 2si de kaza rolu yapmıyor ve yerde konuşuyor admin arkadaş sadece şofore uyguladıgı işlemi bana işlem gördüler topic açmayın diye cevaplıyor kuralları bilmiyor
    tek hatayı işlem uygulandı diye giğerlerini göz ardı ediyor bu sadece tek bir şey demek ben vdm atıp ceza alıyorsam ardından kaza rolu de yapmam yerde de konuşurum emote spamlarım ama sadece vdm cezası alırım gibi bişey adminligi bilmiyor olabilir hakkında işlem uygulanmalı kesinlikle ben boyle bi saçmalık görmedim 3 kuralı ihlal edenle tek kuralı şaibeli şekilde ihlal ettiğim halde aynı cezaı alıyoruz ve yanındakine ise hiç bir şey olmuyor
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):
    Vdm 92606
    Failrp 92606 98935
    Failrpp 92606 98935
    Failrppp 92606 98935

Merhabalar yetkili admine gerekli uyarılar geçilmiştir.İyi roller dileriz.