Vdm + 5.31 i̇d / 87460

1. Oyun içi nickiniz: Demir_Delioglu
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 87460
  3. İhlalin tarihi ve saati: 20.08.2024 10.43
  4. Durumu açıklayınız: Yanlışlıkla R34 E Çarpıyorum Rol Yapmak İçin Araçtan İndiğim An Vdm Atıyor Arkadaş Özür Bile Dİlemiyor Bende Onu Öldürüyorum Fakat Öldürmeden Önce Sol Üstte Ap Pistol Kaldırdı Yazısını Görebilirsiniz Yani Silah Saklamış Oluyor.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/twekp1
  6. İhlal zaman kodu: UTC + 3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

image Bu Da Silah Sakladığının Kanıtı

araçtan inmeden nası silah saklim knk sende rdm atıyon çarptım diye ateş edemezsin

ayrıca rolde yapmıyosun ezildikten sonra kalkıyosun hemen

canıma kast ediyorsun rol bilmediğin için normal bunu demen

karakter kendiliğinden sürünüyor zaten yerde ve ilk yardım kiti kullanıyorum yaralrımı sarıp tedavi oluyorum + olarak seni öldürmeden önce silah saklıyorsun sol üstte görünüyor madem korkuyon demodan yapmıcaktın

arkadaş burda 5.31 yapamaz sunucu bugudur.Sen RDM atıyosun adam sana yanlışlıkla çarpıyor ve oraya uçtuğu için özür dileyemiyor olabilir kişi RDM’den işlem görürsem sevinirim

sgcırtgctdsuc ayn kanka arkadaşın hızı 120 beni görebilecek bir hızda ve de durabilecek yanlışlıkla çarpamsı için 300 ile gitmesi lazım madem yanlışlıkla çarptı kayıt atsın inanalım + olarak beni kasten yaralıyan bir kişiye sıkabilirim ve ya vurabilirim gerçek hayattada böyle bu yüzden rdm yok he 5.31 e gelirsek bana bug olduğuna dair kayıt atsın inanayım

sen rdm atıyosun kayıtta hiçbişey yokken sıkıyosun

Kanka Sen Komedyenmisin vrcşortctytrutt Adam Beni Eziyor Canıma Kast Ediyor Ağlama Foruma Bana Kayıt At Daha 2 Tane Daha Kaydım Var Bekle Onlarıda Atıcam Şimdi Size Bu Gün Oyun Yok Yapmasaydınız

Merhabalar, Kayıt silindiği için forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI