Wargy_Lagiras Discord Support Başvurusu

1. Discord Nick:gihqma14
  2. İsim ve Yaş: Kağan 18
  3. Oyun İçi İsim: Wargy_Lagiras
  4. Daha önce herhangi bir Discord Moderatör - Support deneyimin bulunuyor mu?:Daha Önce Bir Pack Sunucusunda Adminlik Yaptım Her Ne Kadar Sıradan Bir Şey Olsada Pack Tarzı Şeyler Kurarken Oyun Dosyalarındaki Bilgiyi Ve Hataları Kavradım. Ve bu sürüçte bu yerde deneyimim olmuştu ve şimdi bu öğrendiğim bilgilerimi oyunculara yardım etmek için kullanacağım.
  5. Neden discord ekibimize katılmak istiyorsun?:Çok Bilgiliyim Bilgili Olduğum İçin Siz Değerli Admin Kadrosuna Katılmak İstiyorum.Oyun İçi Discord Fln bu Tarz Şeylerde Oldukça Bilgiliyim.Çoğu İnsan Bir Çok Şeyi Bilmediği İçin Oyununu Keyifli Oynayamıyor Bu Sebeple Discord Support Olmak İstiyorum.Çünkü Hataların Çözümlerini Biliyorum.İnsanlara Yardım Etmek Amacıyla Kadronuza Katılmak İstiyorum. Oyunu nerdeyse 2 yıla yakındır oynuyorum ve oyundaki her ufak detaya kadar bilgim var bu öğrendiğim bilgileri oyunculara katkı sağlamak için kullanacağım ve ıc kinleri ooc ye yansıtmam her türlü konuda en ince detaya kadar yardımcı olacağım.
  6. Sizi, neden diğer kullanıcılar yerine discord ekibimize almalıyız?:Beni Kadronuza Dahil Ederseniz Bir Çok İnsan Hatasız Bir Şekilde Keyiflice Rol Döndürebilecek.Hiç Bir İnsanın Sorusu Kalmaz Ne Zaman Destek Kanalına Soru Sorarlarsa O Zaman Hazırım.Neredeyse Bütün Hataların Çözümünü Bildiğim İçin Rahatlıkla Cevaplayabilirim. Günlük aktif saatim fazla olduğu için ve FiveLive chat inde de zaman geçiriyorum ve insanlara yardım etmek isterim özellikle oyuna yeni başlayan oyunculara karşılaştığı hataları yardım etmek için elimden geleni yapacağım oyunculardan gelen hatalarada en iyi şekilde yardım edicem
  7. Sunucuda uygulanan mevcut kurallar hakkında bilginiz nasıl?: teknik konularda hakkında bilgim yeterince yüksek dediğim eskiden pack sunucusunda adminlik yaptığım için teknik sorunlar konusunda bilgim yüksek olduğu için oyunculara iyi bir şekilde sorunlarında yardım edeceğim bu yüzden teknik sorunlarda bilgim üst düzeyde yüksek
  8. Ragemp ve GTA hakkında teknik bilgilere sahip misiniz?: Evet Sahibim
  9. Günlük aktifliğiniz nasıl? Hafta içi 6 Saat ve üzeri ,Hafta Sonu 14 Saat ve üzeri oluyor