Warn İitiraz 96952

1. Oyun içi nickiniz:Zero_Salvatore
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: [D.CA] Savitar
  3. İhlalin tarihi ve saati: 08.07.2024
  4. Durumu açıklayınız: Ben 1 kere bile troll yapmadım lspd frankında fakar jack woods olan kişi lspd de ayaz abime yalan attı trol dedi hakımda isterseniz bakabilirsiiz trolden 1 tane bile uyarım yok banımın açılmasını talep ediyorum 2x frank yeeyi talep ediyorum ayaz abi yapmadığım halde banlandım 1. bencede çıkartılması gerek beraber girdik 1 imiz bile troll yapmadı insanlar bana tilt olduğu için uyarı atıp durdular bende kendimi tutamayıp ve cezalı olmama ragmen atılmayıp sinirlendim ve çıkışının verilmesini istedim olay bu ayaz abi yaptığım hiç bi hata yok
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:-
  6. İhlal zaman kodu:UTC+3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): Evet

bekle ıste 7 gun olmezsın troll yapmasaydın

yapsam gam yamicem elly yapmadım

noldu kı ban yedın kayıdn yokmu

cciddili yapmadım cezalı olmama rahmen atılmadım bana tiltlerdi bağrıp duruyolardı bende sinirlendi sora sındada frank yemek istedim

250 k ne dıye var olm adam anlamıstır senın trolleyıp frank yıcenı kı senı trollden 3/3 atmıstır

jack woods da ayaz abiye yalan attı ayaz abide inandı kontrol edebilirsiniz admin beyler 1 tane bile trollden uyarım yok

verecektim çıkışımı yapmadılar ne yapayım banım açılırsa 250 k vericem banlanmıyım diye frank da kalksın

Merhabalar yapılan işlemde bir hata gözükmemektedir. Forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

KONU KAPATILDI

Fraksiyonu trolleyip 1x uyarı yer çıkarım düşünceniz olduğundan dolayı 3x atılmıştır.