Warn İtiraz 71925

1. Oyun içi nickiniz: Tekmil Bratva
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: Karton Rayleigh
  3. İhlalin tarihi ve saati: 11.08.2024 22.00
  4. Durumu açıklayınız: Bana Departmanımda Küfürler Bize Departman İçinde Ateş Açan Bir Oyuncu ,Mevcut Bende Haklı Olarak O Arkadaş Bana TT Atıyor Diye Kimseye OOC Kin Beslemem O Arkadaş Benden Discordda Yardım Bile İstese Elimden Geleni Yapmaya Çalışırım Ooc Kin Beslemekten Nefret Ederim Ama Rol Olduğu İçin Herzamanki gibi ’ Amerikalı ’ Polis Rolu Yapmaya Çalışıyorum Sunucu 1.3 Ve 1.1 Kuralına Kimse Uymasada Uymaya Çalıştıgıım İçin Amerika Adlı Ülkede Polisler İnsanları Öldürmeye Teşebbüs Etse Bile Ben Burda Admin Arkadaşın Söylediğine Göre ’ Lan ’ Dediğim İçin Cezalandırılıyorum

(1.3 Tüm RP faaliyetleri Amerikan tarzına göre uygulanmalıdır:)

( 1.1 FiveLive projesi, roleplay moduna dayanmaktadır. Oyuncular, Los Santos ismindeki Amerikan eyaletinde GTA 5 kurgu dünyasında bulunmaktadırlar.)

Nedensizce Ceza Almışım Gerçekten Ceza Yemeyi Geçtim Bu Durumun Foruma Atılmasına Bile Şaşırdım Çok Zamandır Bu Rollerı Yapıyorum Gerçektende Ciddi Bir Şekilde Yapmaya Çalışıyorum Ama Ceza Alıyorum Formumu Okudugunuz Ve Kulak Verdiğiniz İçin Teşekkürler Karar Sizlere Kalmış Kolay gelsin
5. Video/Fotoğraf kanıtınız: BadCop // 71295
6. İhlal zaman kodu: UTC+3
7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): Evet

2 Likes

Merhabalar yapılan işlemde bir hata gözükmemektedir. Forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI

1 Like