Yayıncı Kuralları

FiveLive RolePlay Yayıncı Kuralları

• Oyunculara yayın üzerinde Ailevi Değerlere Küfür gibi hakaretler yasaktır ve yönetim tarafında hoş karşılanmaz

• FiveLive projesini ve yönetimi kötüleyecek herhangi bir hareket yasaktır. Kabul edilemez.

• Eğer oyun üzerinde herhangi bir suç işlediyseniz yayında olduğunuza bakılmaksızın yönetim kadrosunun inisiyatifi dahilinde Demorgan işlemi uygulanabilir.

• Oyun içindeki eşyalarınızı çekiliş ile vermek yasaktır. Hem oyun hesabınız kalıcı olarak yasaklanır hem de yayıncı perminize kalıcı olarak el konur.

• Yayında çekiliş yapmak istiyorsanız kendi paranız ile Kinguin sitesi üzerinden aldığınız kodları çekiliş yapabilirsiniz. Abonelere özel çekiliş yasaktır. Oyuncuların sizden FLC kazanmak için abone olmaya zorlama gibi hareketler kesinlikle yasaktır.

• Başka GTA 5 sunucularının reklamını yapmak veya oyuncuları FiveLive’dan uzaklaştıracak her hareket yasaktır. FiveLive yayını yaparken sadece yayın odasına yayın linkinizi paylaşabilirsiniz.

• Sunucuya daha önce zarar vermiş bir kişinin chat üzerinden engellenmesini öneriyoruz.

Not: Bu kurallar dışında FiveLive hakkını savunacak her hamleyi yapma hakkına sahiptir. Üst yönetim uygun gördüğü takdirde yayıncı perminize el koyabilir.

Sesli destek odasına sadece ama sadece önemli konularda gelmelisiniz. Bekleme süreniz uzun olabilir.

Not : Yayın kuralları uymalı ve dikkat etmelisiniz, aksi takdirde yayıncı perminize geçici veya kalıcı bir şekilde el koyulabilir.