Yeşil Alan İhlali // 49235

1. Oyun içi nickiniz: Nurullah_Koyluoglu
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si: 49235
  3. İhlalin tarihi ve saati: 02.05.2024 02:06
  4. Durumu açıklayınız: Yeşil alanda argo konuşuyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/xe46xa
  6. İhlal zaman kodu: -
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?: Evet

kevaşe bence argo değil saydılar

yeşil alanda söylenecek sözmü aaa :slight_smile:

bence fivelive türkiye sunucusuna senin gibi daha türkçe konuşamayan insanların alınmaması lazım . (SAYGILAR)

:slight_smile: herşeyi çok biliyorsunuz o yüzden de demiodan çıkamıyorsunuz sıranı bekle kardeş seni de atıcam geliyor.

köylüoğlu fam

XD odsfhfosfhsoffosfjs

murtaza adamların üçünüde topladın yanına konışursun tabi :slight_smile:

fazla ötmeyeceksin kardeşim fazla öteni fazla …

benim bir şey yaptığım yok kendi yedikleri şikayetlere bakıyorlar ve cevap veriyorlar en doğal hakları :DD inek otlatmaya devam sen

yazmayı öğren çıldırıcam 65 yaşında adam nasıl bu kadar kötü türkçe konuşabiliyorsun.

bi yandan sizi forma atıyorum adminler yatmadan versin cezasını diye idare et kardeş :wink:

git yat elin ayağın titriyo haplarını al be adam !!!

fark etmez ceza yememek için 10 kamyon küfüre eyvallah çeken adamlar değiliz sana attığım ağır adkyı da at en kısa zamanda bekliyorum :slight_smile:

onu telefonda ettin uyanıksın ya haniii ama cevabını da aldın bi ara rol de et onu da atarız sıkıntı yok murtazam

çıktığım gibi edeceğim aynı tuningde beni bekle çatıya bacıya saklanma ama

senin kumbara biraz bozuk olduğu için bununla idare edebilirsin bir süreliğine :slight_smile:

korkak herif hem telden arayıp tuninge çağır vurulunca rdm diye at.

seni ben çağırmadım murtaza göndermiş seni bunu kanıtlarım bide admin kandırmaktan gidersin bak :slight_smile: ayrıca kaydın varsa itiraz açabilirsin.

demorgana girdim diye arayıp telefonda dalga geçerken kafana keleş mermisi yemek nasıl bir his nurullah :smiley: :smiley: :smiley: