Yeşil Alan İhlali//91445

1. Oyun içi nickiniz:Deniz Stark
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:91445
  3. İhlalin tarihi ve saati:26.07.2024 21.24
  4. Durumu açıklayınız:PD Sorgu odasında küfür ediyor
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/l4lvmu
  6. İhlal zaman kodu:UTC +3
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:Evet

burası yeşil alan değil bu yüzden rededilir ben sana küfür edebilkirim

edemezsin dostum lspd içerisinde kimseye küfür edemezsin

aynen kanka yeşil alan değil adam ölüp beni hatırlayıp alıyor ben istediğin şekilde ederim sen benle farklı bir alandasın
yeşil alan değil ben sana agrasaif paslarım

ona bakarsak kanka herkes yeşil alan ihlali yapar sen orda agresif yaparsan bizde agresip yaparız

adam haklı aynı şekilde burası yeşil alan olmadığı için agrasif paslarım

aynen kk edersin azcık bilgin olsa pd nin yeşil alan olduğunu bilirsin

bilmez kanka bunlar yeşil alan zannedrler anca birde yardımcı şef yani bunları almamaları lazım zaten

pdnin hapishane yeri sadece yeşil alan sorgu odası yeşil alan değil 100k idler şef olursa böyle olur pdnin yönetiminin değişmesi lazım bence adam geçen silah ruhsatı istiyorum veriyor nasıl kullancağımı soruyorum ap var diyo advanced var diyo heavy shotgun var diyo bu nasıl birşey ya?

az önce baktım pd bir vatandaşa küfür ediyor hapisteyken teaser atıyor sıkıyor vs. sizce pdnin yapabileceği bişey mi bunlar.

Yeşil alan kurallarını okumanı tavsiye ediyorum demorgan yiceksin bütün departmanlarim onu yeşil alan olarak geçiyor yeşil alan yazmamasi yeşil alanda değilsin anlamina gelmiyor pd seriflik gibi departmanlarin yeşil alan yazmamasi in sebebi araştır bı bence

Ka zi sende 80k id sim ne farkı var

ne farkı var kanka cevap:
daha bilgili bu işin genellikle idle işi yoktur ama 100k idliler genellikle böyle oluyor
not: adam belki hesap değiştirdi sen bunu bilemezsin güzel kardeşim

Fl iyice döl kaynamaya başladı olmicak boyle

kardeşim bu mesajın ss ini aldım forum kurallarını oku forumda küfür etmek yasaktır

Döl demek küfür degildir iyi gunler

Tamam ben sana bütün argoları saydırsam ne olcak
fazla komiksin

Tamam ortaokula gidiyorsun anladık tamam insan şikayet etmeden önce “döl” kelimesini internetten araştırır canımın ici

@Mamii BİRİ BAKABİLİRMİ ARTIK BU FORUMA ABİ BAKARMISIN

@Drake bakarmısın kral lütfen