Yeşil Alan İhlali:Car Ramming+VDM+Yeşil Alan+Troll+FailRp ID:72781,99718,91692

1. Oyun içi nickiniz:Engin_Cocuk
  2. Şikayette bulunduğunuz oyuncunun nicki veya uzun ID’si:72781,99718,91692
  3. İhlalin tarihi ve saati: 08.08.2024 03:22
  4. Durumu açıklayınız:Adam kasıtlı Araç üç şekilde arabası ile bana çarpıyor.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız:https://streamable.com/fysp7q
  6. İhlal zaman kodu:UTC 03+
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:Evet

videonun sesi yok kanka

Çünkü İşitme Engelliyim zorunda kulağım duyumuyorum. Kusur bakmayın. video bozuk olduğu için ses gözükmüyor. Sebep Yeşil Alan Uygunlanmıştır. Cezası alması İstiyorum. Az Önce Kanıtlı Videosu Hatırlama:FailRP // Rdm İzinsiz OOC // 72781 - 91692

1 Like

Evet resmen VDM Yeşil Alanı atmış. Uygunlanmıştır Gördüm Dogru Kılıtyorum

Biz seni kovalarken ems’ye yeşil alana kaçıyosun , kameralı alana kaçma diye uyarıyorum çık diye , işitme engelli olduğunu bilsem chat’ten yazardım

Anlık videosu Kameralı alana kaçma nereye bakalım.

1 Like

Bir adam lpsd kıyafet beyaz giydi. değiştirmek için yokken görünüyorum. Durun, o ben silah hiçbir değildim , böyle bana rakip etmeyin

1 Like

o zamanda admin kandırmadan gidersin video öncesi olmadığı için ben sana sesli olarak söylüyorum kameralı alandan çık diye

Çünkü İşitme Engelliyim için dilsiz duymak duyumuyorum. söylüyorum konuşmak isterdim bilmiyorum dedim o yüzden

1 Like

Doğru gibi görünüyor, hiçbir zaman yöneticiyi kandırma olayına yapmadım. ama trolleyerek adam üç yapıyor bana kandırmak istiyorsunuz . Onun bana üç sıkıcısı, lpsd kıyafetinin neden değişmediğin sivil oldun görünüyorum. konusunda bir nedenden dolayı bana çarpıyor ne yaptın Anlık videosu ver bakalım.

videonun sesi yok zaten kabul olmaması lazım

uzatma yazmayın Az Önce Kanıtlı Videosu Hatırlama:https://forum.fivelive.net/t/failrp-rdm-izinsiz-ooc-

1 Like

Merhabalar, forumunuz yetersiz delilden dolayı reddedilmiştir. İyi roller dilerim.

(Kanıt Dökümanında karşıdaki kişinin sesi gelmememktedir.)
KONU KAPATILDI