Zarar Karşılama / 24189

1. Karakter isminiz: Antonio_Martinez
  2. Discord isminiz: XennLess
  3. Sunucuda hesap açarken kullandığınız E-Mail adresiniz: [email protected]
  4. Olayın yaşandığı tarih ve saat: Bilinmiyor
  5. Kayıp İtem, Para veya Aracınız: 5.988.879$
  6. Açıklama:
    2023 yılının Aralık ayında, hesabım izinsiz bir giriş yapılarak başka bir kişiye hesaptaki paralar aktarılmış ve ardından dolandırıcılık nedeniyle banlanmıştır (Kaldırıldı). Bu olay gerçekleştiğinde, e-posta doğrulaması aktifti ve şifrem de karmaşık ve güvenliydi. Ancak, e-posta adresime hiçbir şifre sıfırlama veya yetkisiz erişim uyarısı gelmedi.

Hesap güvenliği ile ilgili olarak, sunucunuzun kurallarına göre bu tür durumlarda hesap sahibinin sorumlu tutulamayacağını biliyorum. Hesabımın güvenliği ihlal edildi ve bu durumun sunucu veya yönetim kaynaklı bir sorun nedeniyle gerçekleşmiş olabileceğini düşünüyorum.

Bu, konuyla ilgili yaptığım ikinci itirazdır ve olayın adil bir şekilde incelenmesini talep ediyorum. Oyuncularınıza iyi davrandığınıza ve sorunları çözme konusundaki yardımsever yaklaşımınıza gönülden inanıyorum.

Hesabımın yeniden gözden geçirilmesini ve uygun görüldüğü takdirde zarar karşılanmasını rica ediyorum.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

1. Video/Fotoğraf kanıtınız:

Merhaba , maalesef böyle durumlarda zarar karşılaması yapamıyoruz. Sizlere sunucu kuralı 2.2’yi hatırlatmak isteriz.