Zarar karşılama - Admine şikayet- Büyük güncelleme sonrası kayıp araç

1. Karakter ismin:berto_SARSILMAZ
  2. Discord ismin:Bermoon
  3. Şikayette bulunmak istediğin Admin: [CA] Kaiser
  4. Olayın olduğu tarih: 19.05.2024
  5. Durumun açıklaması: Oyunda büyük güncelleme sonrası çoğu kişinin araçları kayboldu.Benim 3 aracımdan 1 tanesi kayboldu ve açıklamasını forumda belirttim.Loglarıma bakılmasını da söyledim. Bunun sizde farkındasınızdır ki Discord unuzda tablet-sorunu adlı bir panel açtınız.Buraya aylardır yazdım ve geri dönüş olmadı 2 gün önce forum açtım ve [CA] Kaiser loglarıma baktığımda gözükmediğini ve kiralamış olacağımı yazdı. Ben o zaman FLC dönüşümlü aldım 2022 yeni kasa görünümlü range rover idi. Bu oyuncular arasında satılmıyordu hatta. 5 milyon civarı bir para tutmuştu. Aracım full+full üstüne bagajda riffle vardı ben onları da artık istemiyorum sadece aracımın geri gelmesi istiyorum. Ben aldığım her aracın fotoğrafını çekme gibi bir mesuliyetim yok bunlar sizin sorumluluğunuzda ve loglarımın kaybolması gibi durumu yine benim sorunum olamaz. Ben son olarak forumumu açtım bir oyun için bu kadar uğraşmam sadece işten çıkınca keyif alarak emekle aldığım aracın bir güncelleme sonrası kaybolması hiç hoş değil. Gerekirse kendi avukatım var hiç uğraşmadan bilişim suçundan savcılığa başvuracağıma arz ederim. İnanın buna hiç gerek yok detaylı bakılmasını istiyorum loglarımın tekrardan. Eskiden girdiğim bir fotoğraf karesi var sadece başka bir kanıtım yok dediğim gibi aracımın güncellemeden sonra gitmesi size ait çok fazla kullanıcı da bana ulaştı aynı problemlerden teslim edilmediği için.Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.Gereği yapılmasını arz ederim
  6. Kanıt (video veya fotoğraf):

Merhabalar gerekli işlemler sağlanmıştır ve tarafınıza bilgi verilmiştir.İyi roller dileriz.