Zimbabveli_Murtaza - Demorgan İtiraz

1. Oyun içi nickiniz: Zimbabveli_Murtaza
  2. Sizi cezalandıran yöneticinin oyun içi ismi: AhmetEroglu
  3. İhlalin tarihi ve saati: 27.04.2024 13:29
  4. Durumu açıklayınız: Kişiye çok yaklaşınca ms farkından dolayı çarpmasak bile kişide çarpmış olarak gözüküyor. Kanıt videosunda olayı ilk başta kişinin gözünden, sonra kendi gözümden gösteriyorum. Cezamın kaldırılmasını talep ediyorum.
  5. Video/Fotoğraf kanıtınız: https://streamable.com/686fee
  6. İhlal zaman kodu:
  7. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?(evet/hayır): evet

Kardeşim Ms Sorunu Sana Ait Başkasının Oyun Zevkini Bozmak Sana Bağlı Ms Senin Sorunun Senin Yüzünden Rolmü Yapalım Senin Msn’nimi bekliyelim ???

bro sorun bende değil bende ping yok.

Bak Burda Zaten Araç Durmuş Bariyere Çarpıp 2km Öteden vuran sensin videodada bariz msn yüksek

ben çarpmamak için frenliyorum ve sana dokunmuyorum bile ama sunucudaki gecikmeden dolayı sana 1-2 saniye geç geliyor oyun, bu benimle alakalı değil yani sen de başkasına bu şekilde yaklaşsan karşıdaki kişinin gözünde sen de çarpmış oluyorsun çarpmamana rağmen. sen video atana kadar ben kendi gözümde çarpmadığım için sürekli dibindeydim

Dostum bak şimdi duran bir aracın pingi önemsiz duruyor sonuçta araç senin videondada duruyor sen gelip çarpmış oluyorsun sunucuda herhangi bir gecikme yok videonun öncesindede çarpıp çarpıp duruyorsun birkere vurmuyonki 10 kere vurdun zaten :slight_smile:

Merhabalar, forumunuz reddedilmiştir. İyi roller dilerim.
KONU KAPATILDI
Normal şartlarda sizi çıkartmamız gerekirdi fakat uzun kanıt dökümanını izleyince kişiye bir çok kez vurduğunuzu gördük.