EMS Liderine Karşı Şikayet Cio Wilson

1. Örnek başlık: EMS Liderine Karşı Şikayet

2. Oyun içi nickiniz: Abdullah_Yirtik

3. Şikayetin yapıldığı fraksiyon: EMS

4. İhlalin tarihi ve saati:30.07.2024 16:51

5. Durumu açıklayınız: Admin Badcop Yaptığı için permini al diyor ordinaryüs alıyor sonrasında badcop yapan şahısla seste konuşuyorlar ve permi geri veriliyor admine karşı geliyor ve ems için haksız rütbe yükseltimi düşümü var ems içinde adam kayırıyorlar zaten seste geçen gün kendi ağzıyla itiraf etti ban yemiyecek olsam emsnin başında durmam ama ban yememek için duruyorum dedi.
    2 gün önce Cerrah idi fotoğraf kanıt kısmına atıyorum kıyafetinden belli bugün ise o şahıs profesör yardımcısı oluyor çok büyük haksızlıklar var kendi adamlarını kayırıyorlar olan yine tek başına gelen kimsesi olmayanlara oluyor

6. İhlal zaman kodu: utc+3

7. Video/Fotoğraf kanıtınız:
    image
    (Screenshot by Lightshot)
    (Cerrah olduğunun kanıtı kıyafetten anlaşılıyor tarih vs. mevcut)
    Screenshot by Lightshot

8. İdareyi aldatmaktan sorumlu olmayı kabul ediyor musunuz?:evet

1 görüntü koyabildiğim için sadece bir tanesi gözüküyor diğerlerini prnt.sc linkine tıklayıp görüntüleyebilirsiniz bilginize.

image
ordinaryüsa bak mesai saatinde herkesi toplayıp maskeci 1’e dans etmeye çağırıyor hahahahha

Aktif Olanlar Düşüyor Aktif olmayanlar rol bilgisi olmayanlar 1 günde yükseliyor
Adaletsizlik var herkes sıkılmasın diye uğraşıyor olabilir fakat gereksiz gerekçeden dolayı rütbe düşürülmesi buradaki can sıkkınlığını arttırıyor

aktifliğe role vs. hiç bakmıyorlar kendi tanıdığını kendi ailesindekini kayırıyor baddoc yapan adamı tanıdığı için rolünü vs. geri veriyor

İtiraz atıyorum ve onaylanıyor ve fraksiyonum kaldırılıyor
bilmiyorsun heralde

Dostum Arda_Ragnorkun itirazı onaylandı 1. olarak 2. olarak ise istediğim kişiye istediğim rütbeyi veririm seni alakadar etmez adam kayırıyorum var mı bi diyeceğin ?

Ve eğer konuşmanın başını bilmiyorsun boş boş konuşma orada benim dediğim Fivelivede 1 saat bile oynamıyorken bir anda EMS yüzünden 10 saat aktiflik yapmaya başladım ve kafam v.s çok ağrıyama başladı ve ban olmasa brakırdım dedim ve bu bir itiraf değildi herkes bilebilir bunu insanları kıskanmak yerine saygı duymayı öğren ökğz

Olum boş yapma adam istediği gibi yönetir cevabını da vermiş zaten

kral adam etkinlik yaptırıyor herşeyi yaptırıyor mükemmel lider ne alıp veremediğin var

Herkesi Sıkmadan Yöneten Canı Sıkılanı Eğlendiren bir yönetici rütbe konusuna gelince aktif olan zaten alıyor rolü forum gereksiz açılmış

Cio_Wilson’u tanımayanlar böyle düşünebilir ama kendisi adaletli ve hak edene rütbe verir sadece. Ayrıca fraksiyon lideri birine rütbe veriyorsa bir bildiği vardır.

Adam hak edene hakkını veriyor ve biraz sıkıcı bir franksiyon olsa bile insanları eğlendiriyor. Verdiği rütbeleri ise bilip veriyor. Bu adamı şikayet etmeniz mantıksız bence.

Konu ile alakalı gerekli görüşme sağlanacaktır, beklemede.